DOŁĄCZ DO NAS!

Wszystkie informacje odnośnie zapisów i treningów przyjmujemy wyłącznie e-mailowo.

1/ NAPISZ DO NAS:
W treści: imię i nazwisko przyszłego klubowicza, data urodzenia, numer telefonu, adres e-mail (w przypadku dzieci – do rodzica lub opiekuna prawnego) oraz miejsce treningowe, które Cię interesuje. undefinedSkontaktujemy się z Tobą:

akademiasportuikarate@wp.pl

2/ UZYSKAJ CZŁONKOSTWO:
aby uzyskać członkostwo naszej Akademii, należy uzupełnić i podpisać DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ (1) oraz zaakceptować REGULAMIN (2).
Opcjonalnie podpisać i dostarczyć do wychowawcy UPOWAŻNIENIE do odbioru dziecka (3) - jesli instruktor ma je odebrać na zajęcia. RODO (4) jest do wglądu.
Oryginały dokumentów powinny być dostarczone do Instruktora prowadzącego na pierwsze zajęcia. Składki członkowskie powinne być uregulowane przed pierwszym treningiem. Wszystkie dokumenty pobierzesz poniżej (hasło zostanie wysłane po zgłoszeniu e-mailem).

Tytuł przelewu: ''Imie i nazwisko /składka / za jaki miesiąc/ nazwa placówki'',
np.: Adam Nowak/składka/maj/P.351''
POBIERZ DOKUMENTY: DO POBRANIA.

PRZYDATNE INFORMACJE :

KIEDY SIĘ ZAPISAĆ?

Podstawowy nabór w naszej Akademii organizowany jest w sierpniu przed rozpoczęciem roku szkolnego (informacja pojawi się na stronie www). Nabór uzupełniający - w styczniu. Jednak można dopisywać się przez cały rok jeśli okaże się, że jest wolne miejsce w grupie –ilość osób na treningu jest ograniczona. Dbamy o jakość zajęć i bezpieczeństwo naszych adeptów.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZY TRENING?

Na swój pierwszy trening należy zabrać zwykły strój sportowy –luźna koszulka i spodnie. Przydadzą się także klapki oraz woda i dobry nastrój.


WIEK UCZESTNIKÓW:

Na treningi karate zapraszamy osoby od 4 roku życia.

GRUPY TRENINGOWE I GRAFIK ZAJĘĆ:

Charakterystykę poszczególnych grup treningowych oraz grafik zajęć: GRUPY TRENINGOWE

GWARANCJA JAKOŚCI

Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest zrzeszona  i posiada aktualna licencję klubową w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

www.karate.pl