NABÓR 2019/2020

nabór na treningi w nowym sezonie rozpoczyna się już 26 sierpnia (poniedziałek) 2019r. Zgłoszenia przyjmujemy na e-mail według poniższych instrukcji. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji miejsc przed wyznaczonym terminem.

DOŁĄCZ DO NAS!
TO PROSTE!

Wszystkie zapisy przyjmujemy wyłącznie e-mailowo.

1/ NAPISZ DO NAS:
biuro@ekarate.pl
W treści e-maila umieść:
- imię i nazwisko przyszłego klubowicza,
- datę urodzenia,
- numer telefonu*,
- adres e-mail*,
- wybierz >miejsce treningowe< i >grupę< lub napisz skąd jesteś - pomożemy!
*w przypadku osob niepełnoletnich - dane rodzica lub opiekuna prawnego.

2/ UZYSKAJ CZŁONKOSTWO:
aby uzyskać członkostwo naszej Akademii, należy uzupełnić i podpisać/zaakceptować:
1. DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ,
2. REGULAMIN,
3. RODO/POLITYKĘ PRYWATNOŚCI,
4. UPOWAŻNIENIE do odbioru dziecka - opcjonalnie- jeśli instruktor odbiera dziecko z placówki (należy podpisać i dostarczyć do wychowawcy).
5. BADANIA LEKARSKIE
>więcej informacji<
Oryginały dokumentów potrzebne do zatwierdzenia członkostwa, powinny być dostarczone jak najszybciej, nie później niż miesiąc od daty rozpoczęcia treningów. Składki członkowskie należy uregulować przed pierwszym treningiem. Wszystkie dokumenty pobierzesz poniżej (hasło zostanie wysłane po zgłoszeniu e-mailem).

POBIERZ DOKUMENTY: DO POBRANIA.

3/ SKŁADKI CZŁONKOWSKIE:
Wysokość składki miesięcznej-członkowskiej jest uzależniona od miejsca treningowego i częstotliwości zajęć. Po zgłoszeniu się na e-mail (punkt 1.) otrzymają Państwo informację na temat ich wysokości. Składki są uiszczane na konto klubu wg poniższego przykładu:
Tytuł przelewu:
''Imię i nazwisko /składka / za jaki miesiąc/ nazwa placówki/opcjonalnie nr grupy karate'', np.: Adam Nowak/składka/maj/P.351/gr.1''
Numer konta: 81 1090 2590 0000 0001 3731 9208.

PRZYDATNE INFORMACJE :

KIEDY SIĘ ZAPISAĆ?

Podstawowy nabór w naszej Akademii organizowany jest w sierpniu przed rozpoczęciem roku szkolnego (informacja pojawi się na stronie www). Nabór uzupełniający - w styczniu. Można dopisywać się przez cały rok, jeśli będzie wolne miejsce w grupie. Najlepiej jednak rozpocząć treningi od początku sezonu, aby zaklimatyzować się w grupie bez presji, że inni potrafią już więcej. Ilość osób na treningu jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenia składki członkowskiej. Dbamy o jakość zajęć i bezpieczeństwo naszych adeptów, dlatego ważny jest terminowy zapis.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZY TRENING?

Na swój pierwszy trening należy zabrać zwykły strój sportowy –luźna koszulka i spodnie. Przydadzą się także klapki oraz woda i dobry nastrój. Każda osoba, która przychodzi na pierwsze zajęcia, musi posiadać: zgodę od opiekuna prawnego oraz ubezpieczenie NNW.


WIEK UCZESTNIKÓW:

Na treningi karate zapraszamy osoby od 4 roku życia.

GRUPY TRENINGOWE I GRAFIK ZAJĘĆ:

Charakterystyka poszczególnych grup treningowych: GRUPY TRENINGOWE
Grafik zajęć i miejsca treningowe: MIEJSCA TRENINGOWE

GWARANCJA JAKOŚCI

Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest zrzeszona  i posiada aktualna licencję klubową w Polskim Związku Karate Tradycyjnego

www.karate.pl